Wijn proeven met Mariska
Kom proeven met Mariska!
Verken de wijnwereld in 1 avond! Kom 14 wijnen proeven, smaak en geur leren herkennen, in een gezellige en informele sfeer bij ons in de winkel. Avondvullend programma, gegeven door Mariska.
De data waarop deze avond georganiseerd wordt zijn donderdag 20 maart (reeds volgoeboekt) en 3 april. Beide avonden duren van 19.30 tot ca. 21.30u
Als je eenmaal je smaakstijl een beetje door hebt, dan weet je welke kant je op moet! Zoveel verschillende smaakprofielen met daarbij behorende wijnen.
Wil je in rood bijvoorbeeld fris, licht fruit en weinig bite of wil je juist een ferme slok met veel complexiteit en een lange afdronk. De enige manier om daar achter te komen is door te proeven. En misschien nog wel lastiger, hoe beschrijf je die smaken dan die je in wijn kan vinden?
Proef en ontdek mee in 1 avond, laagdrempelig en leerzaam.
Ben jij een wijnliefhebber en wil je je kennis over smaak en wijn wat uitbreiden/verdiepen? Meld je dan aan voor één van deze avonden.
De prijs per persoon per avond is EUR 35,00. Meld je aan door een e-mail te sturen naar arnhem@henribloem.nl o.v.v. 'Proeven met Mariska'; kies je datum van voorkeur (20 maart of 3 april) en met hoeveel personen je wilt komen.